2006 yılında Fransa’ da, IBM’ in üst yöneticileri için hazırlanmış, bölümlerarası resmi “IOT Avrupa için Hizmet ve Küresel Tedarik Planı, Genel Salgın Planı” adlı gizli belgede, önümüzdeki beş yıl içerisinde yüzde yüzlük bir ihtimalle “planlanmış” genel bir salgın hastalık olacağına dair tahminlerde bulunulmuştur.

Bu belge ayrıca “karantina” ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından bildirilen genel salgın hastalıklar için operasyonel prosedürleri de açıklamaktadır.

Şüphesiz ki bu belge kuş gribi salgının Dünya Sağlık Örgütü ve Birleşmiş Milletler tarafından hazırlanmış bir vaka olduğunun tartışma götürmez delilidir.

Bu belge kuş gribi salgını için uluslararası, kurumsal gizli bir anlaşmanın ve dünya çapında kasıtlı bir salgın hastalık yaratma çabalarının kesin kanıtıdır.

IBM’ in öncelikli endişesi resmi bir karantina altında çalışma gücünün yürütülmesi, satışlarının devamlılığı ve müşterilerine verilmesi gereken hizmetlerdir. IBM dünyadaki en güçlü şirketlerden biridir. IBM ve alt kuruluşları 1930 ve 1940 yılları arasında Adolf Hitler için kompleks tanımlama ve kataloglama programlarının alt yapı teknolojilerinin geliştirilmesi için yardım etmiştir.

IBM, Rockefeller’lar, Carnegie Enstitüsü ve diğer küresel kuruluşlar, Almanların üstün ırk programına yakından katılmışlardır. Hitler’ in 1924′ te basılan “Kavgam” kitabında Amerikan üstün ırk ideolojisinden bahseder. Hitler ayrıca, “bu durumda en azından zayıflık başlangıcına karşı daha iyi bir göçmenlik anlayışı görülür. Tabi ki bu Alman Cumhuriyeti’ nin modeli değildir, fakat Amerikalıların modeli budur” demektedir.

Belgeler:

Share onEmail this to someoneShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Google+0Share on Reddit0Digg thisShare on StumbleUpon0Share on Tumblr0